O mnie

Beata Alaja Molenda

Jestem trenerką uważności, terapeutką w nurcie Psychologii Kontemplatywnej (Upaya Institute & ZEN Center). Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty i treningi uważności oraz rozwoju osobistego, łącząc zachodnią psychoterapię z psychologią buddyjską.

Długotrwałe przeżywanie cierpienia emocjonalnego wywołuje traumy, których niełatwo się pozbyć. A pustka i samotność pozostawiają głębokie rany emocjonalne. Uczę jak zaprzyjaźniać się z naszymi emocjami i pracować z emocjonalnym cierpieniem.

Z wykształcenia jestem językoznawczynią (ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Wrocławskim, a studia podyplomowe na paryskiej Sorbonie) oraz pedagożką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. To ostatnie doceniam szczególnie, bo nauczyło mnie pracować z drugim człowiekiem niezależnie od wieku.

Jestem również kobietą biznesu, od 15 lat zasiadam w zarządach spółek. Jestem specjalistką od zarządzania, negocjacji, prowadzenia projektów biznesowych i startupów. Dzięki temu, organizując wszelkie warsztaty wyjazdowe, łączę moją miłość do podróży z efektywnością w działaniu i umiejętnością prowadzenia pewną ręką zamierzeń ku realizacji.

Od lat angażuję się w wiele akcji charytatywnych. Ponad wszystko w mojej pracy zawodowej propaguję pełen szacunku i uważności stosunek do drugiego człowieka.

Beata Molenda terapia upoważnienia