Oferta

dla biznesu

Organizuję weekendowe projekty wyjazdowe oraz warsztaty szyte na miarę.

Przygotuję ofertę specjalnie dla Ciebie, Twoich pracowników, Twoich gości hotelowych albo innej zorganizowanej grupy ludzi, którzy potrzebują odetchnąć od napięcia, stresu i trudnych emocji jakie przeżywają w swojej pracy zawodowej i w życiu codziennym.

Weekendowy pakiet dla firm

14 – 20 osób max – pakiet dedykowany dla kobiet i mężczyzn, grup mieszanych

Cena: od 1500 do 3000 zł/os w zależności od ilości osób i wybranej oferty

Możesz podarować swoim pracownikom nagrodę za ich ciężką pracę. Szczególnie teraz, w pandemicznej sytuacji, kiedy wielu z nich pracuje z domu, potrzebują odpocząć, wziąć oddech od swoich myśli i spojrzeć na sytuację i swoje życie inaczej.

Kupując pakiet dla firm, zadbasz o to, by poczuli się wyjątkowi, docenieni i mogli zaznać odrobiny luksusu w duszy i ciele. Dzięki temu pokażesz im jak bardzo Ci na nich zależy.

Wyobraź sobie, że jesteś twoim pracownikiem i otrzymujesz taki prezent. Na miejscu dajesz odpocząć zmęczonemu stresem ciału. Wyobraź sobie, że leżysz nad basenem, zamykasz oczy, słyszysz tylko szum wody i czujesz, jak twoje ciało miękknie. idziesz na spacer do lasu i dotykasz kory dębów. Dzielisz się doświadczeniami ze swoimi kolegami i opowiadasz im z jakimi emocjami przyszło Ci się mierzyć w aktualnej rzeczywistości.

Podczas sesji praktyki uważności i relaksacji, doświadczysz najgłębszego poziomu relaksu, może nawet zaśniesz i obudzisz się z nowym, zupełnie klarownym spojrzeniem i poczujesz, jakby powietrze, którym oddychasz, nagle było świeższe.

Twoi pracownicy będą mieli również okazję zwyczajnie się polubić, co przełoży się na ich efektywniejszą współpracę. A co najważniejsze – Pośmieją się razem!

Wszystko to będzie się odbywało w miłej atmosferze i z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi oraz w dopuszczonym przez prawo zakresie.*

Pakiet mini dla gości hotelowych

1 godz. codziennie dla maks. 10-14 osób sesja. Czas trwania do ustalenia.

Jeśli Twoi goście przyjeżdżają do hotelu odpocząć i naładować baterie, odetchnąć
od swojej codzienności i zadbać o swoje ciała – zadbaj też o ich umysły!

Bo one tak jak ich ciała, potrzebują ogromu luksusu i wytchnienia. Dzięki pakietowi mini dla gości hotelowych, będą oni mogli skorzystać z dobrodziejstwa rozmaitych praktyk uważności i relaksacji, które pokażą im, jak ważne jest połączenie ciała i umysłu, by w pełni i prawdziwie odpocząć.

To właśnie w ciałach kumuluje się stres naszego codziennego życia. Dzięki praktyce uważności i krótkim prowadzonym relaksacjom, Twoi goście doświadczą pełnego relaksu w ciele i umyśle.
Poczują, jak ich ciała się rozluźniają, jak mięknie ich skóra twarzy, jak relaksują się ich gałki oczne, a nawet mieszki włosów.

Odkryją, że można schodzić w głębokie i jeszcze głębsze poziomy relaksu i świadomości. Doświadczą, jak inaczej działają ich bodźce zmysłowe i jaki to ma zbawienny wpływ na ich samopoczucie.

Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów oferty.

Jednodniowy Pakiet dla pracowników hotelu

14- 20 os max – jednodniowy pakiet dedykowany pracownikom hoteli, kobietom i mężczyznom. Czas trwania: cały dzień.

W pakiecie 1,5 h wykład, praca w grupach, ćwiczenia w parach, praktyka uważności i relaksacji, podzielone na trzy bloki 1,5 h z przerwami na posiłki i relaks.

Cena: 1000 – 2000 zł / za pakiet w zależności od ilości osób i wyboru oferty.

Jako właściciel firmy/hotelu wiesz doskonale, jak trudno Twoim pracownikom
funkcjonować w dzisiejszym świecie. Ich praca odbywa się pod presją, a ciągły stres o własne zdrowie, nie wpływa dobrze na ich wydajność. Codziennie borykają się z własnymi emocjami w kontaktach z klientami, chowając do wewnątrz swoich ciał, cały niepokój i lęk.

Możesz sprawić, by odetchnęli i doświadczyli praktyki uważności, która da im wiedzę, jak nie poddawać się stresowi i własnym emocjom. Dowiedzą się, jak rozluźniać swoje ciała i pozbyć się z nich napięcia, jak rozmawiać o swoich troskach i przynosić sobie nawzajem ulgę. Sprawisz, że odpoczną i spojrzą na sytuację i siebie w nowy, klarowny sposób, co wpłynie na ich lepszą współpracę i da im poczucie, że są drużyną i mogą na siebie liczyć. Lepiej bedą odczytywali komunikaty z drugiej strony „maila”czy słuchawki, co przyniesie zapomnianą dziś lekkość w pracy. Poczują się docenieni i zadbani, co sprawi, że w pełni swoich sił i kompetencji, znakomicie zadbają o Twoich gości hotelowych.