Oferta

indywidualna

SESJE INDYWIDUALNE (1:1)

Zapraszam Cię na indywidualne sesje (1:1) współodczuwającej wymiany. Jest to metoda terapeutyczna, ale przede wszystkim naturalny proces bezpośredniego doświadczania w pierwszej kolejności siebie, a potem innych.

Sesja 60 minut – cena 200 zł

Standardowa sesja trwa 60 minut i przebiega w następujący sposób:

Podczas spotkania będziesz mogła opowiedzieć o swoim problemie lub trudności życiowej. Wspólnie przyjrzymy się odczuciom, które towarzyszą Ci w tych trudnościach. Zdasz sobie sprawę ze swoich emocji i stanu swojego ciała. Dowiesz się co się kryje pod ciągłym zdenerwowaniem i zmęczeniem. Przyjrzysz się swojemu napięciu i dojdziesz do źródła swojego cierpienia emocjonalnego.
Klarownie zobaczysz to, co ci się przydarza w życiu, w nowym świetle spojrzysz na swoje doświadczenia, co pozwoli Ci czerpać z nich siłę do działania i zmiany.

Sięgniemy po narzędzia i zasoby, dzięki którym będziesz mogła wprowadzić w życie pożądane przez siebie zmiany. Te narzędzia to z jednej strony praktyki, których możesz się nauczyć podczas spotkania, na przykład sześć stylów emocji, a z drugiej strony twoje naturalne cechy, osobowość i potencjał, które są z Tobą od zawsze. Wiedza na temat sześciu stylów emocji, pomoże Ci świadomie zauważyć momenty, kiedy emocje przejmują nad Tobą kontrolę. Nie ma nic złego w tym, że czasem odczuwamy chciwość, zazdrość czy złość. Problem pojawia się wówczas, gdy pozwalamy tym emocjom przejąć nad nami kontrolę. Wtedy jesteśmy uwięzieni i tworzymy emocjonalne cierpienie dla siebie i innych.

Rodzimy się pełni, posiadamy wszystkie niezbędne zasoby do tego, żeby być szczęśliwym człowiekiem. Potem nasze życiowe doświadczenia modyfikują to przekonanie i zapominamy, że mamy stały dostęp do naszych zasobów, naszego zdrowia mentalnego i emocjonalnego.

Nie musisz być samotna ze swoimi emocjami. Podczas sesji będziesz mogła wypowiedzieć na głos co się dzieje w Twoim sercu i umyśle, dzięki czemu poczujesz ulgę, że masz do tego prawo. Być może puścisz niektóre destrukcyjne myśli, w Twoim sercu dojdzie do transformacji sytuacji, która przestanie być tak ciężka. Twoje ciało się rozluźni, poczujesz większą akceptację siebie, a przede wszystkim poczujesz się wysłuchana.

CYKL SPOTKAŃ

Jeśli poczujesz, że moje metody pracy są dla Ciebie pomocne, zapraszam Cię w dłuższą podróż w celu poznania siebie.

Proponuję pakiet 10 spotkań, podczas których nauczę Cię praktyki uważności, współodczuwania i nieoceniania surowo siebie i innych. To właśnie te praktyki pomagają nam wykraczać poza wciąż te same negatywne scenariusze i wzorce zachowań.

Pakiet 10 sesji – cena 1800 zł (jedna sesja gratis)

Uważności, współodczuwania i nieoceniania trzeba doświadczyć i praktykować, żeby je poznać. Będziemy to robić wspólnie. Współodczuwająca wymiana zachodzi pomiędzy ludźmi naturalnie, czy tego chcemy czy nie. W psychoterapii istnieją określone granice pomiędzy terapeutą i pacjentem. W podejściu kontemplatywnym takiego rozgraniczenia nie ma. Ja nie stoję obok twojego problemu, nie oceniam, nie osądzam i nie daję rad. Ja go będę z Tobą współ-odczuwać.

Dzięki temu dostajesz lustro, w którym możesz się bezpiecznie i łagodnie przejrzeć. Jeśli wpuścisz mnie do Twojego świata, sama zobaczysz go wyraźniej. Zdobędziesz świadomość i narzędzia, które pozwolą Ci rozwijać umiejętność bycia w tu i teraz, w bezwarunkowej obecności w każdym momencie Twojego życia. Nawet w trudnościach, których doświadczasz obecnie.

Wspólnie będziemy też trenowały poświęcanie komuś uwagi, bo jednym ze sposobów okazywania, że jesteśmy przy kimś, jest słuchanie.
Możemy trenować i rozwijać tę umiejętność poprzez bezwarunkową obecność w każdym momencie naszego życia, nawet w trudnościach. Jestem przekonana, że dzielenie się sercem i współodczuwanie może być bardzo uwalniające, wspierające i transformujące. Do tego zapraszam.

WEEKENDOWE WARSZTATY WYJAZDOWE

Zapraszam Cię na warsztaty wyjazdowe. Organizuję je cyklicznie w wyjątkowo klimatycznych, pięknych, luksusowych hotelach w całej Polsce. Podczas wyjazdu:
– po pierwsze poczujesz się bardzo ekskluzywnie – bo zasługujesz na luksus,
– po drugie podczas takiego wyjazdu będziesz cudownie zaopiekowana, zadbasz o swoje ciało i umysł,
– po trzecie poznasz inne kobiety, które tak jak Ty są zmęczone życiem w pędzie.

Być może czujesz, że utknęłaś w schemacie powtarzających się obowiązków i powinności. Czujesz niepokój na myśl o przyszłości i tęsknisz za mądrością i wsparciem innych kobiet. Jeśli tak, ten wyjazd jest dla Ciebie.

To będzie Twój czas, podczas którego poczujesz ogrom luksusu w duszy i ciele. W atmosferze uważności, zaciekawienia i przyjaznego nastawienia zrozumiesz jak to jest przejrzeć się w historiach innych kobiet, poczuć się zrozumianą, podzielić się doświadczeniami, co prowadzi do prawdziwej przestrzeni współodczuwania. Nauczysz się jak uważnie i bez pośpiechu korzystać z energii wszystkich Twoich emocji i jak otwierać na nie serce.

Nauczysz się jak rozpoznawać chwile, w których nasze emocje zaczynają nami władać. Dowiesz się jak one działają i jak wpływają na nasze decyzje. Dzięki praktyce uważności pokażę Ci jak świadomie i z odwagą zauważać te krótkie momenty, kiedy nie mamy nad nimi kontroli i jak z nimi pracować by jej nie utracić.
To będzie czas odpoczynku i wytchnienia od Twojej codzienności.

Marzy mi się, aby każdy człowiek miał miejsce i przestrzeń do odkrywania siebie i doświadczenia tego, że rodzimy się wszyscy z umiejętnością otwierania serca.
Tylko wówczas możemy praktykować zaufanie do wszystkiego co pojawia się w naszym życiu, do wszystkich trudności z którymi przychodzi nam się zmierzyć.

Zamiast odcinać się od trudności i niechcianych uczuć, możesz doświadczyć przestrzeni, w której wszystkie Twoje emocje i problemy będą zaopiekowane, przez Ciebie samą i inne kobiety, które odczuwają tak samo jak Ty. To przyniesie Ci
niesamowitą poprawę samopoczucia i ulgę w dźwiganiu swoich trudności w codzienności, w której nikt Cię nie rozumie.

Podczas tego pobytu po prostu odpoczniesz od bycia niezrozumianą i wyczerpaną emocjonalnie. Twoja dusza i ciało zaznają wewnętrznego spokoju i równowagi.

Po powrocie będziesz potrafiła zatrzymywać się w swojej codzienności i praktykować uważność, co pozwoli Ci lepiej zadbać o siebie. Będziesz potrafiła zauważyć i przewidzieć jaki wpływ na Twoje samopoczucie mogą mieć Twoje emocje kiedy ich nie rozumiesz, lub kiedy się ich wstydzisz. Będziesz wiedziała jak je rozpoznawać i akceptować. Poczujesz już na zawsze, że nie jesteś w tych doświadczeniach sama, że jest nas wiele i że w każdej chwili możesz naładować wyczerpane emocjonalnie ’’baterie’’ wspólnie z innymi kobietami.

AKTUALNY WYJAZD