Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś, dlaczego współcześnie tyle osób czuje się nieszczęśliwymi?

Ja wciąż uczę się rozumieć, dlaczego tak jest.

Całą wiedzę wciąż weryfikuję na sobie i na własnym doświadczeniu. Dziś przychodzę, by zaprosić Cię do wspólnej podróży w doświadczaniu siebie i innych.

Zwykle nie czujemy potrzeby, by mówić, co czujemy.
Mało tego… Zazwyczaj jesteśmy mistrzami w mówieniu o uczuciach, ale tylko gdy dotyczą innych.

Dlatego stwarzam Ci ku temu świetną okazję! 🙂
Bo bezpośrednie doświadczenie przemawia dobitniej niż słowa.

6-tygodniowy cykl spotkań online „Mówienie z serca” – edycja wiosenna. To już druga edycja w tym roku.

Zapraszam Cię:

– w podróż do odczuwania nie tylko siebie samego/samej, ale też do odczuwania drugiego człowieka,

– do doświadczania procesu trenowania się w odwadze, do wypowiadania ”swojej prawdy” wprost, ale tylko biorąc pełną odpowiedzialność za swoje uczucia. Nie przerzucając jej na innych,

• do autentycznej, bo uważnej, sztuki komunikowania się.

Przed nami 6 spotkań, podczas których wspólnie będziemy trenować uważność i uważną komunikację, oraz będziemy pracować nad przywróceniem energetycznego dobrego samopoczucia. Jak? Pracując bezpośrednio z energią.

Nie ziewaj, to będzie jazda bez trzymanki i założę się, że ci się spodoba.

Nie znam (być może jeszcze) nikogo, komu by się to nie podobało.

Jeśli nigdy czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłaś, szykuj się na 3 etapy tej podróży: naukę, kontemplację i zastosowanie.

Ja odgrywam rolę przewodnika po tym doświadczeniu, wyodrębniam je i objaśniam. Ale na każdym z etapów również doświadczam razem z Tobą.

Szykuj się więc na:

– ekscytację podczas słuchania,

– wybuch energii wszelakich emocji podczas mówienia

– i kipiącą radość z odczuwania i rozumienia drugiego człowieka.

Co otrzymasz?

• sprawdzoną metodę do pracy ze sobą, która ma potencjał głębokiej przemiany życia.

Ten Trening to zaproszenie do spotkania z energetyczną sferą Twojego życia. Z poznaniem i rozpoznaniem 5 energii. To zaproszenie do pełnej współczucia pracy z ludźmi. Bo trudno jest budować jakiekolwiek relacje z innymi, gdy nie znamy naprawdę siebie.

Celem Treningu ”Mówienia z serca” jest uczenie się umiejętności autentycznej komunikacji według instrukcji jednej z praktyk uważności w nurcie Psychologii Kontemplatywnej. Ten rodzaj komunikacji pokaże Ci, że każdy z nas ma pewne style energetyczne, które intensyfikują się, gdy życie uruchamia nasze określone wzorce.

Po tym treningu:

Będziesz rozpoznawała swoje emocje płynące z serca. Nie tylko z głowy.

Bo właśnie o ten balans chodzi w tym treningu. Byś do głosu dopuścił/a również i swoje serce. Nie tylko głowę.

To będzie prawdziwe doświadczenie, bo na tym polega uważna komunikacja. Na prawdzie, ciekawości, odwadze i zaufaniu do swojego serca.

Dlaczego to taka przydatna wiedza?

Bo energia to życiowa siła, nasza naturalna moc. Istnieje w tym, co widzimy, wąchamy, smakujemy, dotykamy, co słyszymy i czujemy . Każdy z nas wyraża swoją energię na swój własny niepowtarzalny sposób: poprzez pozycję ciała, wyraz twarzy, sposób bycia, dobór słów, barwę głosu i tempo mówienia. Dlatego kiedy mamy wyczucie, jak pracować z energetyczną rzeczywistością, możemy zawsze i wszędzie, bez względu na to, co robimy zawodowo, twórczo zastosować nasze rozumienie.

Dosłownie w każdej dziedzinie życia – przyda Ci się ta umiejętność.

A podczas treningu „Mówienia z serca” puścisz hamulce, zapomnisz o blokadach i uśmiechniesz się do siebie, gdy zauważysz, że w końcu bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje uczucia. Bo potrafisz je już w sobie rozpoznać.

Dodatkowo każda z Was otrzymuje ode mnie indywidualną 60-minutową sesję online o wartości 200 zł – do wykorzystania podczas trwania treningu.

Trochę logistyki, czyli PROGRAM:

Data:

Trening trwa 4 tygodnie.

Najbliższa edycja odbędzie się od 10.01.2024, kolejna 17.01.2024. Godzina 19.00.

Czas trwania: po 120 minut. 30 minut to moje gadanie, godzina i pół to Twój czas i trening ”Mówienia z serca” zgodnie z instrukcją, którą ode mnie otrzymasz.

Miejsce:

ONLINE

Link do naszych spotkań będę wysyłać mailem w poniedziałki, na początku każdego tygodnia.

Po naszych środowych spotkaniach, będziesz miała zawsze tydzień na „zadanie domowe” 🙂.

Nie, nie przejmuj się! Nie będzie czasochłonne. Będzie polegało na obserwacji samej siebie, ale na różnych płaszczyznach.

Prowadzenie:

Trenerka uważności
ALAJA Beata Molenda

Terapeutka w nurcie Psychologii Kontemplatywnej (Upaya Institute & ZEN Center). Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty i treningi uważności oraz rozwoju osobistego, łącząc zachodnią psychoterapię z psychologią buddyjską.

Cena:

INWESTYCJA W SIEBIE: 279 zł

l

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

tel. 607 900 069 lub email: kontakt@alajabeatamolenda.pl

Prowadząca:

Beata Alaja Molenda

Jestem trenerką uważności, certyfikowaną terapeutką w nurcie Psychologii Kontemplatywnej (Upaya Institute & ZEN Center). Ale przede wszystkim jestem pasjonatką z zakresu uważności, zarządzania stresem oraz zarządzania emocjami. Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty i treningi uważności oraz rozwoju osobistego. Łączę zachodnią psychoterapię z psychologią buddyjską. Uczę zaprzyjaźniać się z naszymi emocjami. Pomagam rozwijać w sobie umiejętność przebudzania się i odczuwania siebie w TU I TERAZ. Na co dzień jestem też kobietą biznesu oraz mamą 3 dzieci. Od lat angażuję się w wiele akcji charytatywnych, towarzyszę kobietom i pomagam im w pokonywaniu trudności życiowych. Sama przeszłam tą drogę. A czasami myślę, że nadal nią kroczę.

Tworzę przestrzeń, konteneruję emocje grupy lub jednostki by pokazać Ci, że na wszystko jest przestrzeń, pokazuję że emocje nas nie zabiją. Pomieszczamy je w sposób uporządkowany, zmentalizowany.

Każdy z nas potrzebuje bezpieczeństwa emocjonalnego. To bezpieczeństwo jest związane z akceptacją siebie. Każdy człowiek przechodzi różna kryzysy rozwojowe, musi wyznaczać sobie nowe cele życiowe, radzić sobie z niepowodzeniami. Bo na każdym etapie życia mamy inne zadania.

Moim celem jest, byś wychodziła z tych spotkań w lepszym dobrostanie niż przyszłaś.