Człowiek uczy się poprzez doświadczenie a bezpośrednie doświadczenie, do którego Cię zapraszam, jest czymś co przemawia dobitniej niż słowa.

A dodatkowo zabierzesz je po warsztacie ze sobą. I ono będzie z Tobą już na zawsze.

W trakcie warsztatu będziemy uważnie i bez pośpiechu uczyć się jak korzystać z energii zawartej w różnych emocjach, będziemy tworzyć Mapę Marzeń Serca, będziemy doświadczać życia w nagiej rzeczywistości – bez nakładania na nią makijażu, a przede wszystkim będziemy relaksować się w bezpiecznej kobiecej atmosferze w hotelu TALARIA Resort &SPA **** w Trojanowie.

Wiesz, że jest coś więcej niż umysł. Przeczuwasz. Czujesz to.
Być może nie potrafisz tego jeszcze nazwać. Chciałabyś się z tym oswoić, rozwinąć swoją intuicję, nauczyć się słuchać siebie bardziej. Wyostrzyć swój kompas i wewnętrzny radar.
Być może jesteś w miejscu, w którym stare odpowiedzi nie mają już sensu.
Nie wiesz, czego chcesz, czym się chcesz zajmować, gdzie pracować, jak ma wyglądać twój związek i rodzina. Czy twoi przyjaciele z dawnych lat, to nadal twoi przyjaciele?
Jak chcesz przeżywać swoje życie? Jakie wartości w nim pielęgnować?
Czego chcesz?
Czym się kierujesz?
Być może przeczuwasz, że odpowiedzi na te pytania nie znajdziesz na zewnątrz, tylko w tobie.
Ale jeszcze nie potrafisz siebie słuchać i odczytywać wyraźnie cichych sygnałów, które sama do siebie non-stop wysyłasz.
Czas już ich nie zagłuszać. Czas nastawiać na nie odbiornik.
Tylko wtedy będziesz spójna sama ze sobą, przestaniesz się miotać i uprawiać chaos w życiu.
Poczujesz przemożny spokój i zaufanie do samej siebie. Poczujesz się bezpiecznie w tym, co jest.

Kluczem do twojego kompasu są twoje emocje.

To one przenikają wszystkie aspekty Twojej egzystencji, otwierają drzwi do subtelniejszego poziomu bycia. To poprzez emocje i myśli doświadczasz swojego wewnętrznego świata.
To uruchomienie zmysłów innych niż wzrok, może powiedzieć Ci więcej o człowieku niż bezpośrednie przyglądanie mu się.

Twoje doświadczenia i przepływ emocji przez Twoje ciało – nie są tak trwałe, jakimi się wydają. To tak jak nie istnieje jeden krajobraz. Bo to samo miejsce w lutym, wygląda zupełnie inaczej w sierpniu.

 

Poznając pięć stylów emocji i mądrość ich energetycznego zabarwienia, możesz stać się swoim własnym psychofizycznym barometrem. Możesz nauczyć się nim mierzyć swoje warunki atmosferyczne. Możesz poznać „styl”, „klimat” swojego bycia w każdej sytuacji. To nieocenione narzędzie, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać swoje stany emocjonalne, lepiej zobaczysz , kiedy Twoje zwyczajowe skłonności i powtarzające się wzorce zachowań – oddzielają Cię od chwili obecnej.

Trening pięciu stylów emocji uwrażliwia nas na to, kiedy jesteśmy „otwarci ” a kiedy „zamknięci” na daną chwilę. Gdy jesteśmy otwarci na własną energię, doświadczamy siebie jako ciepłych i otwartych. Kiedy jesteśmy zamknięci , czujemy się pomieszani i zamknięci. Te stany mocno determinują nasze postrzeganie siebie i świata. Bo kiedy czujemy się dobrze , płyniemy z nurtem, jesteśmy otwarci na spotkania z przyjaciółmi, czujemy się swobodnie i wygodnie. Wtedy nawet gdy idziemy na stresujące spotkanie służbowe lub rozmowę o pracę, czujemy że panujemy nad sytuacja, wierzymy w swoje kompetencje i moc sprawczą. Kiedy jesteśmy zamknięci, jesteśmy pełni obaw, i czujemy się niezręcznie. Na pierwszy plan wysuwają się nasze strategie obronne i tracimy zdolność do czystego odbioru energii chwili. Wpadamy w panikę, mamy w głowie mętlik i cokolwiek robimy – nie wychodzi nam.

Jeśli zdarza Ci się, że:

– czujesz niemoc i przygnębienie,
– brak Ci twórczej energii,
– myślisz, że utknęłaś w życiu pełnym powtarzających się obowiązków i powinności w domu, czy pracy,
– czujesz niepokój na myśl o przyszłości,
– tęsknisz za mądrością i wsparciem innych kobiet,
– w końcu chcesz znaleźć czas na relaks i zaopiekować się sobą,

to:

ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

 

Warsztat jest dedykowany kobietom pragnącym złapać oddech od codziennych obowiązków, zadbać o relaks swojego ciała, a co najważniejsze: poczuć na nowo swoją kobiecą moc!

Kobieca moc jest jak prawdziwy ogień – jeśli zaniedbujemy go, płomień przygasa, nie ogrzewa nas i nie daje siły, czasem ledwie się tli.

 

Jeśli dbamy o niego, jest ogniem życia i miłości.

 

Przyjedź na warsztat, by w przyjaznej i bezpiecznej kobiecej atmosferze doświadczyć 5 stylów emocji i przypisanych im energii kolorów. Ten warsztat przeprowadzi Cię przez 3 etapy:
– naukę (teoria dotycząca 5 stylów emocji)
– kontemplację (ćwiczenia w małych grupach i parach)
– i zastosowanie tej wiedzy w życiu codziennym.

Mandala – podobnie jak tęcza – to nieustająca gra pięciu energii. Pięć kolorów przypisanych do stylów emocji to wyjątkowy system służący do zrozumienia własnej osobowości.

Data:

25.05-28.05.2023

lub 26.05-28.05.2023

Miejsce:

Talaria Resort&SPA położona jest w Trojanowie (woj. mazowieckie) przy drodze krajowej nr 17 relacji Warszawa – Lublin – Zamość (blisko granica państwa).

Talaria to miejsce wyjątkowe. W weekendy wypoczywają tutaj wyłącznie kobiety! Czyż to nie wspaniałe miejsce na powrót do źródła kobiecości i TWÓJ własny czas. Tylko dla CIEBIE?

Hotel ten oczarowuje niezwykłym położeniem, gdyż otoczony jest stawami i unikalną przyrodą 25 hektarowego parku. Tu ugości Cię cisza, spokój i harmonia. Tu usłyszysz szum traw, szelest liści, radosny śpiew ptaków, koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie, a przy dobrej pogodzie ducha – nawet własne marzenia!

Sercem Talarii Resort&SPA jest odrestaurowany XIX- wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA w Trojanowie.

Prowadzenie:

Trenerka uważności
Beata Molenda

Terapeutka w nurcie Psychologii Kontemplatywnej (Upaya Institute & ZEN Center). Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty i treningi uważności oraz rozwoju osobistego, łącząc zachodnią psychoterapię z psychologią buddyjską.

Ania Dzierzędzka

Coach w pracy indywidualnej i zespołowej, wieloletni menedżer oraz trener, ale co najważniejsze szczęśliwa, aktywna kobieta z radością kształtującą swoje życie.

l

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz:

tel. 607 900 069 lub email: kontakt@alajabeatamolenda.pl

Cena:

2049 zł (tylko weekend) lub 2729 zł (od czwartku do niedzieli)

Prowadzące:

Beata Alaja Molenda

Jestem trenerką uważności, terapeutką w nurcie Psychologii Kontemplatywnej (Upaya Institute & ZEN Center). Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty i treningi uważności oraz rozwoju osobistego, łącząc zachodnią psychoterapię z psychologią buddyjską.

Długotrwałe przeżywanie cierpienia emocjonalnego wywołuje traumy, których niełatwo się pozbyć. A pustka i samotność pozostawiają głębokie rany emocjonalne. Uczę jak zaprzyjaźniać się z naszymi emocjami i pracować z emocjonalnym cierpieniem.

Z wykształcenia jestem językoznawczynią (ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Wrocławskim, a studia podyplomowe na paryskiej Sorbonie) oraz pedagożką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. To ostatnie doceniam szczególnie, bo nauczyło mnie pracować z drugim człowiekiem niezależnie od wieku.

Jestem również kobietą biznesu, od 15 lat zasiadam w zarządach spółek. Jestem specjalistką od zarządzania, negocjacji, prowadzenia projektów biznesowych i startupów. Dzięki temu, organizując wszelkie warsztaty wyjazdowe, łączę moją miłość do podróży z efektywnością w działaniu i umiejętnością prowadzenia pewną ręką zamierzeń ku realizacji.

Od lat angażuję się w wiele akcji charytatywnych. Ponad wszystko w mojej pracy zawodowej propaguję pełen szacunku i uważności stosunek do drugiego człowieka.

Ania Dzierzędzka

Jestem coachem w pracy indywidualnej i zespołowej, wieloletnim menedżerem oraz trenerem, ale co najważniejsze jestem szczęśliwą, aktywną kobietą z radością kształtującą swoje życie.

Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków, uwielbiam podróże i obserwowanie różnic kulturowych również w odległych zakątkach świata, dużo czytam i podziwiam sztukę w każdej formie. Ostatnio zaczęłam malować.

Od ponad 20 lat pracuję w branży mediowej co mi daje wiele radości jednak rozwój osobisty i duchowy to obszar, który mnie porywa. Wierzę, że jest ogromnie ważny dla świata i dla ludzkości.

Kontakt z ludźmi daje mi wiele radości więc ogromnie się cieszę na nasze spotkanie.